35-40 Cm Baskısız Kirli Beyaz Alışveriş Gezi Çantası Baskıya Uygun Ham Bez Pamuk Çanta

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Gümüş Puan : 318
Fiyat:
18,73 TL

35*40 Cm Baskısız Kirli Beyaz Alışveriş Gezi Baskıya Uygun Ham Bez Çanta

Ekolojik ve çevre dostu olan ürün, doğaya zarar vermeden üretiliyor

140 gram ham bez kumaştan dikiliyor

Kendi kumaşından dikilen sap, çanta ile tam olarak aynı renk

Ham bez çanta boyutları 35 x 40 cm +- 0,5 cm değişiklik gösterebiliyor

35x40 cm boyutu ile en çok tercih ediken çanta türüdür. Geniş kullanım alanına sahiptir.

Her türlü ihtiyacınıza karşılık verecek bu ürünü ister baskılı, isterseniz basksız olarak siapriş verebilirsiniz.

Ham Bez Çanta Nasıl Yıkanmalı ?

Ham Bez Çanta Yıkama talimatlarını dikkate alarak yıkama yaptığınız takdirde çantalar minimum ölçüde çekme yapacaktır. %5 standart çekme oranı standarttır. 20 derecede elde yıkama ve sonrasında nemliyken ütülemeniz gerekmektedir. Asarak kurutulması tavsiye ediliyor ve ılık ısıda ütü uygulanabiliyor. Çantaların elektronik çamaşır makinesinde yıkanmaması ve kurutma makinesi kullanılmadan kurutulması gerektiğinin altı çiziliyor.

Ham bez çantaları promosyon ürünleri hazırlamak için kullanabilir, üzerine kurumsal baskılar yapabilirsiniz. Fuarlarda, organizasyonlarda ve etkinliklerde sunabilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize dağıtabilirsiniz.

Çantaların üzerine kendi tasarım desenlerinizi basarak özel tasarımlarınızı kullanıcılarla buluşturabilirsiniz. Farklı baskılarla çantaları süsleyerek çeşit çeşit çanta tasarımları ile kendi koleksiyonunuzu hazırlayabilirsiniz. 

Ham bez çantalar üzerine kumaş boyaları ile boyama yapabilir, hobinizi profesyonel hale getirerek el sanatınızı tüketicilere pazarlayabilirsiniz. Sivil toplum örgütleri, markalar, etkinlikler veya kişiler tarafından satın alınan çantalar, onlarca, yüzlerce tüketiciye dağıtılıyor veya tasarım olarak alıcı bulabiliyor. Şık, kullanışlı, ekonomik, organik ve pratik olan ham bez çanta tasarımları dayanıklılıkları ile tercih ediliyor. Siz de ham bez çantaları yalın haliyle satın alabilir veya baskı merkezimizde yapılacak baskılı halde sipariş verebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduBEZCANTA3540B
MarkaBeyisa
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.