Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tesbih 


Din aracılığı ile hayatımıza giren tesbih birçok erkek tarafından tutku haline gelmiş koleksiyon gibi hobiler kazanılmasına neden olmuştur. Her yaş grubunda severek kullanılan bir aksesuar olan tesbih çeşitli  taşlar ve boncuklar ile satışa sunulmaktadır. Özelllikle günümüzde kehribar ın tüm modelleri doğal taşların tüm modelleri ve oltu taşını tüm modelleri olmak üzere tüm taşların özelliğini içinde barındıran ve her türlü burç yada zevk içinde istediğiniz taşlarda tesbih yapılmaktadır.

Tesbih çeşitleri ve Fiyatları


Özellikle seçerek beğenerek ve özenerek islediğimiz gümüş püsküllerin yanı sıra özenle severek ve beğenerek işlediğimiz taşların tesbih haline gelmesi için uğraşarak tesbihleri sizin istediğiniz modellerinde tesbihlerin başta Kehribar taşı tesbih ve damla kehribar taşı tesbih, sıkma kehribar taşı tesbih, bağa eski tesbih, osmanlı kehribarı zar tesbih ve damla eski tesbihlerde kehribar taşı tesbih, doğal yaşlı tesbihlerde ise  oniksi taşo doğal taş tesbih, mercan doğa taşı tesbih, amatis doğaltaş tesbih, kaplan gözü doğal taş tesbih, firuze doğal taş tesbih, opal doğal taş tesbih, yıldız taşı doğal taş tesbih, lapis doğal taş tesbih ve devamında oltu laşları modelleri, isimli oltu taşı tesbih, orjinal erzurum oltu taşı tesbihi, gürcistan oltusu tesbih, rus oltusu  taşı tesbih, kesme oltu taşı tesbih, karpuz kesim oltu taşı tesbih ve daha bir çok çeşit ve modellerle size tesbihin en zevk veren halini yaşatıyoruz.

İndirimli Ürünler

99,66 TL
61,91 TL
%37,9
99,66 TL
61,91 TL
%37,9
99,66 TL
61,91 TL
%37,9
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
347,93 TL
271,00 TL
%22,1
Bu kategoride toplam 105 ürün listeleniyor.

MIYAT ASUR GUMUS TELKARI TAKI

Sitede bulunan ürün resim ve içeriklerinin firmamızın izni olmadan herhangi bir basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanmadığınız Ürünleri 7 Gün İçinde Değiştirin.       
 

+90 506 862 90 61

Tüm Hakları Saklıdır.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.