PayPal İle Güvenli Ödeme

                                           
Daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli alışveriş yapabilmeniz için Asur Gümüş  online alışveriş mağazamız PayPal ödeme seçeneğini  destekler. Peki neden? Çünkü

  • Hızlı! Asur Gümüş’te tüm alıverişinizi PayPal ile daha hızlı yaparsınız.
  • Kolay! Her seferinde kredi kartı numaranızı girmenize gerek kalmaz.
  • Güvenli! Finansal bilgilerinizi sadece PayPal ile paylaşır, alışverişlerinizi e-posta adresiniz ve parolanızla gerçekleştirirsiniz.

 

Peki PayPal nedir?

PayPal, online ödeme yapmanın ve almanın daha hızlı, kolay ve güvenli yoludur. Bir PayPal hesabı açtığınızda kredi kartı gibi finansal bilgilerinizi yalnızca bir kez giriyorsunuz. Daha sonra PayPal ile yaptığınız alışverişlerde kart bilgilerini girmeden yalnızca PayPal’da kayıtlı e-posta adresinizi ve parolanızı kullanarak hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Çağrı Gümüş’te tüm alışverişinizi PayPal ile yapabilirsiniz. Bir alt veya üst limit yok! Ve PayPal kullanmak sizin için tamamen ücretsiz. PayPal ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.paypal.com.tr sayfasından alabilirsiniz – ve PayPal hesabınızıda bu adresten açtırabilirsiniz.

 

PayPal ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var?

PayPal ile ilgili sorularınızın yanıtlarını PayPal Yardım sayfasında bulabilir veya PayPal Müşteri Hizmetlerine telefon ile 444 77 01′den veya e-posta ile destek@paypal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

07.10.2013

MIYAT ASUR GUMUS TELKARI TAKI

Sitede bulunan ürün resim ve içeriklerinin firmamızın izni olmadan herhangi bir basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanmadığınız Ürünleri 7 Gün İçinde Değiştirin.       
 

+90 506 862 90 61

Tüm Hakları Saklıdır.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.