Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Gümüş Kolye 

Gümüş kolyeler günümüzde kadın erkek her grubun her yaşın kullandığı boyun bölgesinin güzelliği estetiği bazen kişisel bir zevk için tercih edilen aksesuarlardandır. Özel tasarımlar, boncuk, taş gibi materyallerin gümüşle buluşması ile farklı modeller yapılmaktadır.

Örneğin aşkınızın simgesini özel tasarımlarla kişiselleştirilip size sunulmaktadır. Midyat gümüşü adı altında telkari sanatının ince detayları ile usta ellerde işlenip otantik bir midyat gümüş kolye de tercih edebilirsiniz.

Gümüş Kolye Çeşitleri 

Online satış sitemizde her bütçeye uygun 925 ayar gümüş kolyeler mevcuttur. Gümüş kolyelerimiz 14 gün içerisinde değişim ve iade garantilidir. Gümüş kolyelerin taşları elmas işlemeciliğinde kullanılan mıhlama sistemiyle yapılmaktadır. midyat gümüş kolye modellerimiz başta Allah lafzalı gümüş kolye, ayetli gümüş kolye, arapça yazı gümüş kolye, el işi gümüş kolye, gümüş kolye, gümüş kolye, indirimli gümüş kolye, doğal taş gümüş kolye, minik gümüş kolye, ucuz gümüş kolye, anneler gününe özel gümüş kolye, ay yıldız gümüş kolye, altın kaplama gümüş kolye, rose kaplama gümüş kolye, telkari gümüş kolye, kraliçe tacı gümüş kolye, gümüş kolye fiyatlarını en uygun bizden ala bilirsiniz.
Gümüş kolye modellerimizin hepsi de 1 yıl boyunca www.asurgumus.com web sitesi adı altında garantili olup ömür boyu bakım onarım ve temizleme garantilidir.   
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 66 ürün listeleniyor.

MIYAT ASUR GUMUS TELKARI TAKI

Sitede bulunan ürün resim ve içeriklerinin firmamızın izni olmadan herhangi bir basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanmadığınız Ürünleri 7 Gün İçinde Değiştirin.       
 

+90 506 862 90 61

Tüm Hakları Saklıdır.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.