Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Erkek Takı

Bayanlardan sonra günlük yaşantısında kendine özen gösteren diğer kişilerde bildiğimiz gibi erkeklerdir diyebiliriz. Genç yaşlı fark etmeksizin en güzel aksesuarlara sahip olmak ve kendine özgü duruşunu sergileyebilmek tatbikîde mümkündür. Geçmiş yıllarda aksesuarın her ne kadar da sadece bir yüzükten ibaret olduğunu bilmiş olsak da şimdilerde ise bununla yetinilmediğini sizlere kanıtlayabiliriz. Erkek modasında en çok dikkatleri üzerine toplayan özel parça ise kollara takılan bileklikler olmaktadır. Üç şerit halinde oluşan ve oldukça kullanışlı ve kaliteli Erkek Takı bileklikleri internet sayfamız üzerinden kısa bir süreliğine tek fiyat halinde satılmaktadır. Erkeklere özgü olan her tür kıyafetlere uygun bir şekilde tasarlanan ve satışa sunulan bu parçalar, kesinlikle solma veya paslanma gibi kötü alışkanlıklar barındırmaz. Özellikle mevsim geçişlerine göre bir nevi tarzınız haline gelebilecek ve sizleri en güzel bir şekilde temsil edebilecek özel çalışmalarda bulunmaktadır. Renk aralıkları bakımından da oldukça fazla kateforiye sahip oluyor olması da geniş çalışmalara yer veriliyor anlamına gelebilir. Gündelik veya iş günlerinizde dahi gururla kolunuzda taşıyabileceksiniz.

Erkeklerde büyük bir değişikliğe yol açan ve bir tarz oluşturmak için yardımcı olan takılar, aslında bir nevi aksesuar görevi görmektedir. Nasıl ki saatimiz olmadan dışarı çıkmıyor isek, parmağımızda yüzüğümüz olmadan da dışarı çıkmayız anlamını ifade edebilir. Alışkanlıkların gelişmesi ve detayların yerine oturması bakımından da böyle bir fırsata sahip olmak gereklidir. Erkek koleksiyonlarımız arasında yer alan ve zaman zaman farklı ürünlerinde yer aldığını görebileceğimiz internet sayfamız Türkiye’nin her bir tarafına ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Mevcut olan takılarımızı görme ihtiyacı duymanız için ön bilgi verecek olursak yüzük, kolye, bileklik, kol düğmesi, küpe, zincir, deri bileklik, çelik bileklik ve son olarak da ikili setler yer almaktadır. Küpe severler için de Erkek Küpe Koleksiyonu kategorisinden dilediğiniz ürünü beğenmeniz ve sipariş sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır. Piyasa değerlerine nazaran çok daha uygun rakamlara çok daha kaliteli ürünler satın alabileceğinizin garantisi de yine bizler tarafından verilmektedir. Değişim veya iade seçenekleriniz bulunduğu gibi aynı zamanda nakit veya kredi kartı hatta kredi kartına taksit imkânlarınızı da kullanabileceksiniz. Hepsinin bir arada bulunduğu keyifli ve bir o kadar da karlı olan alışveriş için sizleri beklemekteyiz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 172 ürün listeleniyor.

MIYAT ASUR GUMUS TELKARI TAKI

Sitede bulunan ürün resim ve içeriklerinin firmamızın izni olmadan herhangi bir basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanmadığınız Ürünleri 7 Gün İçinde Değiştirin.       
 

+90 506 862 90 61

Tüm Hakları Saklıdır.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.