Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Bayan Takı

Çok eski dönemlerden günümüze kadar gelebilmeyi başarmış ve asla kendinden ödün vermemiş olan takılarımız arasında yer alan 925 ayar gümüş, yıllara meydan okuyan tarzı ile de gündemde kalmayı başarmıştır. Kendine özgü bir ağırlığı ve duruşu olan gümüş için söylenecek en güzel cümle ise kendini nasıl muhafaza ettiği ve kendini nasıl bu kadar güzel geliştirdiğidir. Yıllar öncesinde bile alyansların gümüşlerden oluştuğunu ve günümüzde ise hala tercih edildiğini söyleyebilmekte mümkündür. Takmaya doyamayacağımız ve asla vazgeçemeyeceğimiz 925 Ayar Asur Kadın Gümüş Takı, sadece yüzük ile kalmayarak aynı zamanda küpe, kolye ve bileklikleri ile de gündem yaratmaktadır. Gümüşün değeri anlayabilmek için gerçekten gümüş ürünleri ile yakından incelemek ve yıllarca zaman geçirmek gerekir. Kuşkusuz ki kendine sadık olmayı kabul gören bu ürünler ne kadar çok sevilir ve benimsenir ise o kadar çok kalitesi artmakta ve o kadar çok saygınlığını korumaktadır. Değerli takılar kullanmayı sevmeyenlerin en güvenilir adresi olarak bilinen 925 ayar gümüş, son derece mütevazı ve kendine güvenen bir parça olmaktadır. Sadece tek renkle kalmayıp farklı renklerde de karşımıza çıkmayı başarmış olması kendini ne kadar önemsediğinin bir kanıtı olarak kabul edilebilir.

Beyaz taşlıdan renkli taşlısına kadar hatta ve hatta siyah renklerinde hakim olduğu çizgiler son yıllarda büyük rekabete yol açmıştır. Sizlere tavsiye edeceğimiz ve olmazsa olmazlarınız arasında yer almasını istediğimiz renkli taşlı yıldız küpelere mutlaka sahip olmalısınız.  Kıyafetinizi tamamlayarak sizleri en güzel hali ile ağırlamaya çalışan 925 ayar gümüş kolyeler ise tercihleriniz olarak görülebilir. Sallantılı veya rose modeli olarak tanıdığımız bu Asur 925 Ayar Gümüş Takı Setleri ise farklı kategoriye çevrilebilir ve fark yaratabilir. Sevdiğiniz için harf ucuna sahip ve aşkınızı temsil edecek ince detayları barındıran kolyelerin ise şimdilerde çok yaygın olduğunu söyleyebilmekteyiz. Yaka detaylarınızda, göğsü açık dekoltelerinizde veya gece elbiselerinizde çok rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kendinize bir şans daha vererek kendinizi şımartmaya başlamak için Asur'u takip etmeye devam ediniz. 

Büyülü bir dünya haline gelen internet sitemizde olmazsa olmaz olan tüm ürünler için ücretsiz kargo hizmeti verildiğini belirtmek isteriz. En iyi ve başarılı tasarımlara sahip, çizgilerini en güzel hali ile yansıtan gümüş çalışmalar gelecek günlerde dahi sizlerin yanında olacaktır. Geçmiş yıllarda dahi unutmayarak bu günlere kadar gelebilmeyi başarmış olması yarınlar için de yeşil ışık olarak kullanılabilir. Kendiniz için ve sevdikleriniz için en güzel 925 Ayar Gümüş Bayan Takıları bir adım daha yanınıza gelerek kendini sevdirmeyi başarabilmektedir.  Farklı model aralıklarını tercih ederek kendi sitilinizi zorlanmadan kendiniz yaratabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

TÜKENDİ. İlginize Teşekkür Ederiz.
TÜKENDİ. İlginize Teşekkür Ederiz.
gümüş bayan kol saati modelleri ve fiyatları
516,34 TL
409,97 TL
%20,6
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 1068 ürün listeleniyor.

MIYAT ASUR GUMUS TELKARI TAKI

Sitede bulunan ürün resim ve içeriklerinin firmamızın izni olmadan herhangi bir basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanmadığınız Ürünleri 7 Gün İçinde Değiştirin.       
 

+90 506 862 90 61

Tüm Hakları Saklıdır.


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.